Grzegorz Kasperski

Grzegorz Kasperski

Grzegorz Kasperski to wszechstronnie uzdolniony twórca, oficjalny kreator makijażu Maybelline New York, który od niedawna tworzy także własne kolekcje ubrań dla kobiet. Moda, dzięki ojcu zajmującemu się krawiectwem, była obecna w jego życiu od zawsze i w naturalny sposób ukształtowała jego artystyczny rozwój.

W swoich kolekcjach projektant kreuje miękki, uniwersalny look, w którym klasyczne kroje zostają przełamane niekonwencjonalnymi cięciami i załamaniami materiałów. Prezentuje doskonałą orientację we współczesnych trendach, nie boi się awangardowych dodatków, zawsze wizualnie zrównoważonych. Projektant z upodobaniem bawi się strukturą materiału, tworząc finezyjne kreacje i nowoczesne, ale delikatne projekty. Na swoich pokazach zwraca także uwagę na makijaże, które stanowią istotny element prezentowanych kolekcji.

Jego projekty pokochały polskie gwiazdy, które na wyjątkowe okazje wybierają eleganckie i nowoczesne kreacje. Suknie zdobiły Agnieszkę Włodarczyk, Magdę Mołek, Edytę Górniak, Tatianę Okupnik, Natalię Kukulską czy Halinę Mlynkovą i zdobywają coraz szerszą rzeszę wiernych odbiorców.

 

Brak produktów w danej kategorii
Real Time Analytics