O nas

 

             

             Love The Dress zostało założone przez Kingę Kośnik w grudniu 2015 roku.

             Pomysł zrodził się z potrzeby: „Miałam dużo wydarzeń w ciągu roku na których musiałam świetnie wyglądać. Nie chciałam po raz kolejny kupować sukienki (bo przecież nie mogę pójść w tej, którą miałam ostatnio :)), zaczęłam szukać alternatyw i doszłam do wniosku, że w Polsce nie ma miejsca gdzie mogłabym wypożyczyć wyjątkową sukienkę projektanta za rozsądną cenę“ – mówi Kinga.

             Od tego momentu zaczęła się praca nad Love The Dress.
„Chciałam pokazać kobietom, że mogą wyglądać zjawiskowo, nie wydając przy tym milionów, a będąc ciagle ubranym w najlepsze kroje i marki“.

              Love The Dress pocztątkowo działało tylko jako internetowa wypożyczalnia, później została wprowadzona usługa przymiarki wysyłkowej, aż ostatecznie dotarliśmy do miejsca w którym jesteśmy obecnie czyli własnego showroomu przy Bagatela 10/37.  

 

 

 

 

IDEA DZIELENIA SIĘ Z INNYMI

W kwietniu 2018 roku w Love The Dress wprowadzilismy całkowicie nowatorskie rozwiązanie: klientki mogą wstawiać do butiku swoje sukienki projektantów i znanych marek i zarabiać na każdym ich wypożyczeniu.

„Stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami, wiemy jak dużo rzeczy kupujemy, z których później nie korzystamy. To samo dotyczy świata mody. Nosimy najczęściej 20% tego, co kupiliśmy.
Wiele kobiet posiada w szafie sukienki, które kupiły na ważną okazję, wydając przy tym duże pieniądze, ale założyły je raz czy dwa. Teraz wiszą w szafie, z nadzieją, że jeszcze zostaną założone, bo przecież szkoda je wyrzucić.
My chcemy tym sukienkom dać drugie życie! Mogą przecież kogoś jeszcze uszczęśliwić i wyjątkowo ubrać! – mówi Kinga“

Chcemy edukować kobiety w tym obszarze, zatem Drogie Panie:
Zróbcie krok na przód:
Zarabiajcie na swoich sukienkach, a kreacje na raz wypożyczajcie!

 

Real Time Analytics