Wydarzenie

Perfect red dress

 
 
 
 
Czerwona sukienka to idealny wybór, gdy nie wiesz co założyć.
 
Czerwień to pewność siebie, odwaga, kobiecość.
 
Niewiele potrzeba Twojej stylizacji, by ją dopełnić.
 
Postaw na klasyczne dodatki, pamiętaj, że czerwień sama stworzy look.
 
Wybierz ją na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, imprezę czy ważne wyjście. 

Autumn casual

Jesienne stylizacje to nie tylko sweter. To czas na sukienki o długości midi lub maxi. Nosimy je z botkami, wysokimi kozakami za kolano, grubymi wełnianymi płaszczami, kapeluszam, dużymi kolczykami i i otulającymi szalikami. To czas, kiedy możesz popuścić wodze fantazji i zaszaleć z warstwami i kolorami! Ożyw ponurą aurę w pięknej stylizacji!  

Dinner party

Spotkanie ze znajomymi lub rodziną nie muszą odbywać się w nudnej stylizacji. Dodaj charakteru swojej kreacji i celebruj chwilę. Prosta sukienka oraz dobrane do niej dodatki, w których czujesz się najlepiej. Postaw na komfort z zachowaniem świetnego wyglądu.

Banquet

Suknia wieczorowa bez ramion, wysokie szpilki, kopertówka oraz ulubiona biżuteria to przepis na wystawny bankiet czy imprezę charytatywną. Wybieramy najlepsze materiały i charakterystyczne, lecz stonowane dodatki. Stawiamy przede wszystkim na wyjątkowość. Tej nocy to Ty zachwycisz wszystkich swoją stylizacją!

Romantic look

W okresie jesienno-zimowym romantyczny look nabiera nowego charakteru. Nie rezygnujemy z pasteli i koronek, lecz łączymy je z ciepłymi dzianinami. Dopełniamy naszą stylizację delikatną biżuterią. Ten styl uwielbiamy za to, że jest idealny na co dzień oraz od święta!

Real Time Analytics