Wydarzenie

Studniówka

Studniówka jest wyjątkowym wydarzeniem, jedynym w całym życiu, pożądane są więc kreacje wyjątkowe, kreujące look rodem z Holywood.

Z tej okazji wybierane się krótsze princeski, bombki, ale również dłuższe suknie wieczorowe przykładowo w stylu empire, które w połączeniu z idealnie dopasowanymi dodatkami i makijażem stworzą efekt à la królowa balu.

Sylwester

Sylwester jest jedną z okazji w roku kiedy wracamy do sukienek z przepychem, często bogato zdobionych cekinami i brokatem.

Ten jeden dzień w roku warto wykorzystać na założenie sukni wieczorowej w stylu princeski lub syreny.

Z wyjątkowymi projektami dostępnymi w naszej wypożyczalni zabłyśnij jak milion dolarów i poczuj się niczym królowa wieczoru!

Gala

Gala jest wyjątkowym wydarzeniem, na którym pożądane są wyrafinowane i widowiskowe kreacje.

Najczęściej wybierane są pełne klasy i elegancji suknie wieczorowe, zazwyczaj do ziemi, które z każdej kobiety uczynią piękność. Przy takich okazjach można pozwolić sobie na pełnię przepychu, natomiast warto ostrożnie dobierać awangardowe stylizacje, ponieważ mogą ująć powagi.

Warto wykorzystać tę chwilę na wybór niedostępnej na co dzień sukni w kształcie trąbki, syreny, empire i (oczywiście) princess. Wraz z efektownym makijażem stworzą zjawiskowy efekt.

Randka

Pierwsze wrażenie na randce jest niezwykle ważne. Dlatego kobiety tak chętnie sięgają na tę okazję po sukienki. Podkreślające atuty sylwetki, najlepiej klasyczne w kroju, ale też nieco romantyczne – bo taka przecież powinna być randka.

Fason powinien pozwalać czuć się swobodnie, warto więc pomyśleć o niezbyt obcisłej sukience do kolan. Będzie kobieca lecz wygodna.

Odważniejsze panie mogą sięgnąć po kreacje w odcieniach czerwieni. Skromniejsze, nawet po delikatne „łączki”.

Tkaniny zależą oczywiście od pory roku, ale warto wybrać te naturalne.

Spotkanie biznesowe

Przewodnim stylem spotkań biznesowych jest tzw. business classic.

Jednym z rozwiązań na tę okazję jest elegancka sukienka koktajlowa, podkreślona odpowiednimi dodatkami.

Z myślą o aktywnych zawodowo, wyrafinowanych kobietach projektanci tworzą kreacje proste i nieprzytłaczające, ale jednocześnie wysmakowane i podkreślające kobiecą sylwetkę. Modele wykończone ołówkowym dołem do kolan będą się doskonale komponowały z marynarką.

Wyrafinowania nada ciekawy detal sukienki, a całość zwieńczy gustowna torebka.

 

Wesele

Stylizacje weselne muszą być niepowtarzalne, szykowne i dotrzymywać nam kroku do białego rana. 

Niezależnie od tego czy jesteś jednym z gości weselnych czy z najbliższego otoczenia pary młodej presja nienagannego ubioru jest taka sama. Wypożyczenie kreacji na tę okazję wydaje się być najodpowiedniejszym wyborem. Skomponuj swoje ulubione dodatki, wygodne - i jednocześnie piękne - buty i miej pewność, że o Twojej stylizacji będzie głośno!

 

Wyjście ze znajomymi

Lubimy usłyszeć, że świetnie wyglądamy, dlatego starannie dobieramy strój na wyjścia ze znajomymi.

To, jaką sukienkę założymy, zależy oczywiście od charakteru spotkania. Inaczej ubierzemy się na kolację w restauracji, tu wybór zwykle padnie na elegancką małą, sukienkę, być może z dekoltem. Inaczej na sobotnią imprezę, gdzie wygra pewnie przylegająca mini.

Znakomicie można też połączyć oba wyjścia i - zmianą dodatków - przeobrazić zachowawczą princeskę we współczesną wersję punk.

Real Time Analytics