Wydarzenie

Little black dress

Mała czarna to must have w szafie każdej z nas. Dobierz swoje ulubione dodatki i za każdym razem nadaj swojej stylizacji nowy charakter. Mała czarna jest idealnym wyborem do pracy, na randkę oraz na imprezę. Szykowna i elegancka? Wybierz szpilki i odważną biżuterię. A może niezobowiązujący weekendowy look? Wsuń swój ulubione trampki i zarzuć dżinsową kurtkę - stylizacja gotowa! 

Smart casual

To najprościej elegancki ubiór w swobodnym wydaniu. Mniej formalny, lecz wciąż szykowny. Masz okazję pokazać swoje indywidualne wyczucie stylu. Zadbaj o dobre materiały, dopasowane kroje i ogólną kompozycję stylizacji. Twoja spódnica może być nieco krótsza, pozwól sobie na sandałki na obcasie i delikatną biżuterię podkreślającą urodę. 

Summer casual look

Zapomnij o ciemnych kolorach i grubych materiałach. Latem liczy się swoboda, wygoda i wspaniałe samopoczucie. Wybierz kreacje, które nadadzą Ci niewymuszonego szyku. Sukienka midi, luźna kurtka w stylu bomber i wygodne buty to Twój niezastąpiony zestaw awaryjny. Letnie imprezy w plenerze to idealna okazja do wypróbowania Twoich najnowyszych odkryć modowych - baw się dodatkami i miksuj zależnie od humoru!

Cocktail party

Sukienka koktajlowa może być do kolan lub w wersji maxi. W zależności od upodobania organizatorów imprezy koktajlowej bezpieczniejszą alternatywą zawsze będzie dłuższa wersja. Sukienkę możemy również zastąpić kostiumem ze spodniami lub spódnicą. Wybierzmy wersję inną niż ta noszona na co dzień do pracy. Proponowane tu są szlachetniejsze tkaniny czy odważniejsze kroje lub kolory. To wspaniała okazja do wypróbowania Twoich niemożliwie wysokich szpilek, które zachowałaś właśnie na takie wydarzenie!

Wedding Party

Stylizacje weselne muszą być niepowtarzalne, szykowne i dotrzymywać nam kroku do białego rana. Niezależnie od tego czy jesteś jednym z gości weselnych czy z najbliższego otoczenia pary młodej presja nienagannego ubioru jest taka sama. Wypożyczenie kreacji na tę okazję wydaje się być najodpowiedniejszym wyborem. Skomponuj swoje ulubione dodatki, wygodne - i jednocześnie piękne - buty i miej pewność, że o Twojej stylizacji będzie głośno! 

Real Time Analytics