O nas

Love The Dress zostało założone przez Kingę Kośnik w grudniu 2015 roku.
W kwietniu 2019 roku Love The Dress połączyło siły z wypożyczalnią Rent And Rule i jej założycielką Joanną Siwińską-Koperą, w wyniku czego powstała największa na polskim rynku wypożyczalnia sukienek od najlepszych światowych i polskich projektantów, teraz pod marką Love The Dress.

Odzież stała sie prawdziwym fast foodem:
- przygotowuje się ją szybko,
- jest przechowywana przez krótki czas,
- szkodzi zdrowiu i naturze.

Miłośniczki mody mogą wpaść w szał zakupów i posiadania najnowszych jej zdobyczy, jednak równocześnie coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę z nieuniknionej szkody jaką wyrządza środowisku poprzez kupowanie coraz to nowych ubrań na raz, które zalegają w szafach i na wysypiskach, rozkładając się tysiące lat.

Między innymi idea - zero waste, którą wyznajemy, była przyczyną do stworzenia wypożyczalni sukienek. Chcemy popularyzować świadomą konsumpcję i redukcję odpadów. Zamiast kupować kolejną sukienką na raz do swojej garderby, wypożycz ją w Love The Dress i zadbaj o środowisko!

Zapraszamy online i do naszego pięknego showroomu przy Bagatela 10/37 w Warrszawie.

IDEA DZIELENIA SIĘ Z INNYMI

W kwietniu 2018 roku w Love The Dress wprowadzilismy całkowicie nowatorskie rozwiązanie: klientki mogą wstawiać do butiku swoje sukienki projektantów i znanych marek i zarabiać na każdym ich wypożyczeniu.

„Stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami, wiemy jak dużo rzeczy kupujemy, z których później nie korzystamy. To samo dotyczy świata mody. Nosimy najczęściej 20% tego, co kupiliśmy.
Wiele kobiet posiada w szafie sukienki, które kupiły na ważną okazję, wydając przy tym duże pieniądze, ale założyły je raz czy dwa. Teraz wiszą w szafie, z nadzieją, że jeszcze zostaną założone, bo przecież szkoda je wyrzucić.
My chcemy tym sukienkom dać drugie życie! Mogą przecież kogoś jeszcze uszczęśliwić i wyjątkowo ubrać! – mówi Kinga“

Chcemy edukować kobiety w tym obszarze, zatem Drogie Panie:
Zróbcie krok na przód:
Zarabiajcie na swoich sukienkach, a kreacje na raz wypożyczajcie!

 
 
 

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu na pierwsze wypożyczenie!
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK     Przeczytaj więcej